серп
4
2016

Зростання соціально-економічного розвитку міста Гадяча

На сьогодні в місті ведуться роботи з благоустрою вулиць, прибудинкових територій багатоповерхових будинків, доріг і тротуарів відповідно до прийнятої міською радою Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2016 рік.

Завдяки перевиконанню за 6 місяців цього року плану надходжень до бюджету міста з 1 липня 2016 року направлено додаткові кошти на ремонти та реконструкції в першу чергу дитячих садків, загальноосвітніх шкіл (встановленняенергозберігаючих вікон і дверей, ремонт дахів, харчоблоків тощо).

Для безпечного руху пішоходів та автотранспорту через перехрестя вулиць на сьогодні облаштовані в місті світлофорами три перехрестя вулиць та світлофор – попередження по вул. Тельмана (в районі загальноосвітньої школи №4). Доповнено світлофором перехрестя вул. Тельмана- вул. Лохвицька. Повністю реконструйовано регулювання руху пішоходів і транспорту на перехресті «Сарський» та встановлено нові світлофори на площі Миру.

Проходить і буде проводитись й надалі реконструкція пішохідних доріжок по місту. Новими тротуарами облаштовано мікрайон «Сарський». Відповідно створено сквер на розі вулиць Драгоманова-Полтавська для відпочинку місцян, в першу чергу дітей. Тут запрацював фонтан (другий в місті) із підсвітленням у вечірній час.

Будівництво тротуарів буде продовжено по вул. Полтавській в напрямку «Заяру» та вул. Будька (ліва сторона).

Продовжуються поточні ремонти доріг міста: нещодавно їх проведено по вул. Чапаєва, Білохи.

-->