трав
6
2011

Збори членів Асоціації Міст Полтавщини

Чарівним цвітом тюльпанів зустріла Гадяцька міська рада своїх поважних гостей.

Майже тридцять міських, селищних і сільських голів завітали на збори членів Асоціації міст Полтавщини на чолі з виконавчим директором Безносик Галиною Іванівною.

Спочатку зі словами вітання до присутніх звернулася Гадяцький міський голова Тетяна Савченко.

Потім всіх присутніх привітав на Гадяцькій землі заступник голови Гадяцької райдержадміністрації Олег Березенко.

Далі голова правління ПРВ АМУ та АМП, Комсомольський міський голова Сергій Супрун зачитав заяву Гребінківської міської ради з проханням прийняти до Асоціації міст Полтавщини – за що присутні проголосували одностайно.

Визначилися із обранням Почесних членів правління Полтавського АМУ та МАОМС.

З цікавістю учасники зборів сприймали виступи доповідачів:

Безух О.І. – секретаря Гадяцької міської ради,

Кулик К.П. – учителя історії Гадяцької ЗОШ І-ІІІ ступенів по питанню: Розвиток туризму, співпраця з підприємцями та підприємствами міста.

Зачарував усіх присутніх короткометражний фільм гадяцького краєзнавця Торяника М.Ф. «Тумани Малі Бу…» про місця , пов’язані з родиною драгоманових.

Відвідини історичних будівель Гадяча:

- Однорічної школи бджільництва – екскурсію провела директор Наталія Сенчук;

- училища культури ім.. І.П. Котляревського, про яке цікаво розповіла заступник директора Світлана Боцула були сповнені нових знань і вражень для керівників міст, селищ і сіл.

І екскурсія по місту: відвідини Лесиного гаю

та усипальниці засновника течії хасидизму ХаБаД – Шнеура Залмана упевнили всіх гостей в чудовому історичному майбутньому міста Гадяча, яке починається вже зараз, в чому велика заслуга підприємців міста та керівників підприємств і установ, з якими місцевому самоврядуванню співпрацювати легко і ефективно.

-->