бер
23
2011

Засідання дорадчого комітету

22 березня відбулося засідання Дорадчого комітету при міському голові з питань розвитку туризму та туристичної інфраструктури міста Гадяча.

Члени комітету і запрошені поділилися власним баченням розвитку туристичної інфраструктури в місті. Також висловили пропозиції про свою безпосередню участь у цій нелегкій роботі.

Торяник М.Ф. запропонував цілий ряд пропозицій, зокрема подарував міській раді авторське право на видавництво власної книги-буклету «Гадяч. Назва, вік, герб.»

Кулик К.П. повідомила, що вона вже збирає історичні речі для майбутнього краєзнавчого музею разом із своїми учнями та роблять опис кожної речі. Також вона звернулась до колег – вчителів історії шкіл міста та району з проханням приєднатися до збору і впорядкування майбутніх музейних експонатів.

Мельничук Л.П. як директор музею Гадяцької ЗОШ № 2 ім. М.П. Драгоманова запропонувала включити їх музей до туристичного маршруту. А також підготувала інформацію про науковців-Лесезнавців.

Барабан В.Л. пообіцяв за власні кошти збудувати оглядовий майданчик на території Гадяцької однорічної школи бджільництва. А також підтвердив власну готовність брати безпосередню участь у суботниках по наведенню порядку на історичних місцях міста Гадяча.

Жуковець С.П. та Гузь А.С. повідомили про своє бажання виконати благоустрій берега річки Псел понад Лесиним Гаєм.

Сенчук Н.Д. надала витяг з описом історії міста часів гетьманщини та запропонувала розпочати виготовлення сувенірної продукції.

Безух О.І. запропонувала об’єднати зусилля членів комітету і підготувати та винести на затвердження сесії Гадяцької міської ради перспективного програмного документу – концепції розвитку туризму в м. Гадячі на 2011-2015 роки. Озвучила примірний план написання концепції.

Савченко Т.М. підсумувала всі виступи, дала доручення і далі працювати над концепцією розвитку туризму в м. Гадячі на 2011-2015 роки. А також погодилася із необхідністю проведення масових днів наведення порядку в місті в найкоротший термін.

-->