черв
16
2011

Заходи з питань моральності та утвердження здорового способу життя громадян

Додаток

до рішення виконавчого комітету міської ради

16.06.2011 № 131-1

ЗАХОДИ

з питань моральності та утвердження

здорового способу життя громадян

1. Продовжити роботу, спрямовану на формування у громадян та учнівської молоді міста поваги до Конституції України, символів держави та Гадяччини. Вивчати, узагальнювати та впроваджувати кращий досвід роботи трудових колективів, громадських організацій, закладів культури, освіти щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя.

2. Сприяти розвитку професійної та самодіяльної художньої творчості, діяльності творчих спілок та об’єднань, клубів за інтересами з метою реалізації та розвитку здібностей дітей та молоді.

3. Здійснювати контроль за музичним репертуаром дискотек, що працюють при закладах культури.

4. Вжити додаткових заходів щодо посилення контролю за тиражуванням та розповсюдженням в електронних та інших засобах масової інформації відео- та аудіопродукції, використання якої обмежено в інтересах захисту моралі.

5. Проводити профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал» тощо з метою виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

6. Активізувати роботу щодо здійснення профілактики правопорушень та пропаганди здорового способу життя серед дітей, які перебувають у притулках для дітей служб у справах дітей

7. Посилити контроль за недопущенням реалізації алкогольної та тютюнової продукції на території навчальних та лікувальних закладів.

8. Вжити додаткових заходів щодо контролю за виконанням правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в частині заборони реалізації їх особам, які не досягли повнолітнього віку.

9. Забезпечити проведення комплексу заходів щодо запобігання

бездоглядності, ліквідації безпритульності та бродяжництва серед дітей та підлітків, їх соціальної реабілітації. Продовжити проведення інформаційної роботи серед населення з метою підвищення соціального престижу сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування. Забезпечити розвиток мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

10. Сприяти розширенню мережі фізкультурно-спортивних клубів для дітей та молоді на базі будинків культури та закладів освіти.

11. Проводити широку інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення з питань надання державної допомоги та щодо права сімей на соціальну підтримку з боку держави. Забезпечувати своєчасне призначення та виплату державної соціальної допомоги, передбаченої чинним законодавством, сім'ям з дітьми, багатодітнім сім'ям.

12. Активізувати роботу щодо впровадження різних форм пошукової та краєзнавчої роботи в загальноосвітніх та позашкільних закладах. Продовжити реалізацію заходів Руху дітей та молоді за збереження і примноження культурно-історичної спадщини, природного середовища та відновлення традицій, звичаїв та обрядів народу «Моя земля - земля моїх батьків».

13. Забезпечити збереження та розширення мережі оздоровчих закладів різних типів для учнівської молоді.

14. Забезпечити максимальне охоплення літнім оздоровленням у заміських оздоровчих закладах дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

15. Вжити додаткових заходів щодо охоплення дітей пільгових категорій та дітей, які потрапили в кризові умови, гуртковою роботою та змістовною позаурочною зайнятістю в закладах освіти, позашкільних навчальних закладах на безоплатних умовах.

Секретар виконкому І.М. Гусак

-->