лют
13
2018

Забезпечити теплі та комфортні умови навчання

Гадяцька міська рада проводить комплекс заходів у навчальних закладах міста, щоб забезпечити дітлахам теплі та комфортні умови навчання, що дозволить заощадити бюджетні кошти та досягнути економії енергоресурсів. Так, протягом останніх років в чотирьох закладах дошкільної освіти майже повністю відбулася заміна вікон і дверей на сучасні енергозберігаючі склопакети. В цьому році планується замінити вікна в ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради на загальну суму 219,0 тисяч гривень. Розроблена проектно-кошторисна документація на загальну суму 423,0 тисячі гривень щодо заміни вікон і дверей в ЗДО «Берізка» Гадяцької міської ради.

Ефективними заходами щодо енергозбереження являється заміна світильників на сучасні LED світильники. За кошти Гадяцької міської ради придбано і встановлено в навчальних закладах міста LED світильники на загальну суму 180,0 тисяч гривень. На прикладі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Гадяцької міської ради ми бачимо, що споживання електроенергії за січень місяць, майже в 1,5 рази зменшилось проти споживання у грудні місяці.

З метою збереження здоров'я дітей міською радою придбано і встановлено багатоступеневі фільтри для очистки питної води на суму 80,0 тисяч гривень. Для забезпечення ефективної роботи очисного обладнання в подальшому також придбано змінні картриджі до фільтрів.

-->