січ
23
2017

За ініціативи Гадяцької міської ради та підтримки філії Суспільної служби України відбулася тематична нарада щодо питання поводження з твердими побутовими відходами

20.01.2017 за ініціативи Гадяцької міської ради та підтримки філії Суспільної служби України у Гадяцькій районній дитячій бібліотеці відбулася тематична нарада за участю методистів методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва виконкому Гадяцької міської ради, інших установ та організацій міста, на якій розглядалося питання поводження з твердими побутовими відходами. Методист методичного кабінету Шимка Н.П. розповіла про роботу в навчальних закладах стосовно екологічного виховання. Адже, екологічне виховання – це цілеспрямований вплив на особистість на всіх етапах її життя за допомогою розгорнутої системи засобів та методів, що має на меті формування екологічної свідомості, екологічної культури, екологічної поведінки, екологічної відповідальності. З цією метою в навчальних закладах м. Гадяча проводяться:

- щорічна акція «Чисте довкілля»;

- акція «Годівничка для птахів»;

- акція «Батарейки, здавайтеся!»;

- акція по збору пластикових пляшок;

- участь школярів в екологічних бригадах;

- участь учнів в екологічних дослідженнях МАН;

- екологічні проекти.

Досвід по сортуванню твердих побутових відходів представила Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради.

Учениця 8-Б класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради Євгенія Огризько представила екологічний проект «Відходи у доходи: друге життя використаних речей» (керівник проекту Кравченко Л.В. – керівник екологічного гуртка «Екологічна варта» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради).

На завершення зустрічі всі присутні висловили думку, що сортування твердих побутових відходів – важливе питання сьогодення, навіть, вимога часу.

-->