квіт
19
2010

Всеукраїнський турнір із боксу у Гадячі

31.03. - 03.04. 2010 року в м. Гадячі проходив Всеукраїнський турнір із боксу пам’яті полковника, військового хірурга, учасника бойових дій в Афганістані, ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, майстра спорту СРСР з боксу, засновника секції боксу в м. Гадячі Олександра Олександровича Ісметова.

Так сталося, що О.О. Ісметов, який віддано працював з юнаками і дівчатами, виховав не одного талановитого боксера, у лютому 2010 року раптово, трагічно помер. І меценати боксу, його вихованці заснували вперше цей турнір у м. Гадячі з 2010 року.

Незважаючи на те, що турнір проводився вперше, віддаючи шану та пам’ять талановитому тренеру, на ньому зібрався 141 боксер із 18 боксерських клубів Полтавської обл. та міст Києва, Кривого Рогу, Одеси, Первомайська, Донецька, Конотопа, Сум, Тростянця.

Із Миргорода участь у турнірі брала команда боксерів СК «Антей» /тренер Сергій Шпак/ у складі: Олексія Панченка, Василя Хоменка, Дмитра Овчаренка (СШ № 5), Дмитра Дем’яненка (гімназія ім.Т.Г.Шевченка), Стаса Соломахи (СШ № 5), Дмитра Дудка (СШ № 5), Анатолія Пазинича (гімназія ім.Т.Г.Шевченка). Самим юним учасником цих змагань був саме наш миргородець Діма Дудко / 9 років/. Він упевнено провів 3 поєдинки і посів 1 місце. Чемпіонами також стали Василь Хоменко та Анатолій Пазинич, 3 місце посів Діма Дем’яненко.

Юні боксери СК «Антей» дуже вдячні педагогічному колективові Миргородської гімназії ім.Т.Г.Шевченка та особисто директорові О.Г. Аршиннікову за надання можливості підготовки до змагань у спортивному залі гімназії.

Особиста подяка за фінансову підтримку міському осередку політичної партії «Сильна Україна» та особисто голові бюро - О.А.Карпенко.

Попереду у боксерів СК «Антей» важливі змагання: у квітні - Міжнародний турнір із боксу в м. Нетішині та 3-й Чемпіонат України з боксу серед жінок у м. Балаклаві.

-->