трав
18
2016

Восьма сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання

Рішення, прийняті на восьмій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 18.05.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за три місяці 2016 року.

3. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

5. Про затвердження доповнень до паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р.

6. Про затвердження міської Програми правової освіти на 2016 – 2020 роки.

7. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

8. Про вступ міської ради до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації «Енергоефективні міста України».

9. Про продовження терміну дії договору оренди приміщення, яке належить територіальній громаді м. Гадяч та розташоване в м. Гадяч по вул. Драгоманова, 19 з Головним управлінням юстиції у Полтавській області.

10. Про затвердження результатів конкурсу по передачі в оренду частини будівлі банно-прального комбінату площею 54,8 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а».

11. Про затвердження результатів конкурсу по передачі в оренду частини будівлі банно-прального комбінату площею 30,4 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а».

12. Про затвердження результатів конкурсу по передачі в оренду частини будівлі банно-прального комбінату площею 19,9 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а».

13. Про затвердження договору оренди частини будівлі банн-прального комбінату загальною площею 54,8 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а», яка належить територіальній громаді міста Гадяч між Гадяцькою міською радою та кредитною спілкою «Надія».

14. Про затвердження договору оренди частини будівлі банн-прального комбінату загальною площею 30,4 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а», яка належить територіальній громаді міста Гадяч між Гадяцькою міською радою та фізичною особою-підприємцем Островним Олексієм Григоровичем.

15. Про затвердження договору оренди частини будівлі банн-прального комбінату загальною площею 19,9 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а», яка належить територіальній громаді міста Гадяч між Гадяцькою міською радою та фізичною особою Шелист Катериною Олександрівною.

16. Про затвердження незалежної оцінки по визначенню ринкової вартості для цілей оренди будівлі котельні загальною площею 134,0 м.кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а.

17. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету для проведення капітального ремонту в житловому будинку ОСББ «Пріма» до вул. Гагаріна, 76-а в м. Гадяч Полтавської області.

18. Про надання дозволу ТОВ «УКРСПЕЦТЕПЛО-ПОЛТАВА» на укладення договору суборенди нерухомого майна яке належить територіальній громаді міста та розташоване за адресою м. Гадяч вул. Степаненка,41.

19. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0078 га, по вулиці 50 років Жовтня, Жовтня (біля багатоквартирного житлового будинку № 98), в місті Гадяч, ФОП Сєлової Світлани Василівни.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі площею 0,5538 га, з метою передачі її в постійне користування релігійній організації - Свято-Успенська Українська Православна Церква, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,2-а, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу ФОП Бугаєвському Сергію Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, по вулиці 50 років Жовтня (біля багатоквартирного житлового будинку № 98), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - обслуговування торгівельного кіоску, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу гр. Фролову Ігорю Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Набережна Псла (біля міського пляжу), для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення (водних видів спорту та відпочинку) – обслуговування канатної дороги для вейкбордингу.

23. Про надання дозволу гр. Бусійок Наталії Павлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,7, землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Сороці Оксані Борисівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Груні,41, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу гр. Королю Сергію Сергійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ломоносова,10-а, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Різниченко Світлані Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,26, землі житлової та громадської забудови.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Гадяцькій міській раді із зміною цільового використання землі, площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, з метою продажу її на земельних торгах у формі аукціону, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,8-б, землі житлової та громадської забудови.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на восьмій сесії міської ради сьомого скликання від 18.05.2016 р.

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->