бер
20
2015

Вітаємо Євгена Гуцола

5-8 березня 2015 року в м. Прага відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики, де студент обліково-фінансового факультету Української академії банківської справи (м. Суми) майстер спорту міжнародного класу Гуцол Євген Миколайович гідно виступив в складі збірної команди України.

6 березня, у перший день чемпіонату, у забігу на 400 Євген Гуцол вийшов у полуфінал. Хоча на старті він відстав від своїх суперників, але на фініші став другим у своєму забігу (47,65) та вийшов у фінал.

У фінальному забігу, 7 березня, він зміг продемонструвати свої можливості, пробігши з результатом 46,8 сек та зайняв п’яте місце.

Дані досягнення у значній мірі отримані завдяки настановам тренера Леоніда Петровича Пилипея (завідувача кафедри фізкультури Української академії банківської справи).

Відео забігів за участі Євгена Гуцола на чемпіонаті Європи:

Полуфінал

https://www.youtube.com/watch?v=1TJ_MNucXpM

Фінал

https://www.youtube.com/watch?v=vG-ehXmqGZw

13 лютого 2015 року студент Української академії банківської справи (м.Суми), майстер спорту міжнародного класу Євген Гуцол виборов золоту медаль на дистанції 400 м. та став чемпіоном України. Змагання відбувались у легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи. Відео фінального забігу доступне за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=HkEX05tyFr4

Євген Гуцол народився у м. Гадяч та навчався у Гадяцькій середній школі №4. Тож побажаємо нашому земляку здоров’я та подальших успіхів на міжнародних спортивних аренах!

Гадяцька міська рада

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->