груд
6
2016

Вітання до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, активісти самоврядних органів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Це свято об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми Гадяча, дбають про розквіт і зростання нашого міста.

Саме органи місцевого самоврядування об'єднують громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити життя в Україні щасливим та багатим.

День місцевого самоврядування - це свято і для тих, хто працює в органах місцевої влади, Тому висловлюю вдячність усім працівникам міської ради та її виконавчого комітету за плідну працю, високий професіоналізм, відповідальність у здійсненні своїх повноважень.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Тож бажаємо кожному з Вас здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідного міста і України.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню нашого міста, зміцненню авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

.

-->