квіт
4
2013

Вирішуємо проблему з допомогою коштів фонду

Через велику питому вагу витрат на електроенергію, яка використовується при роботі насосів як в самих свердловинах, так і на станції ІІ-го підйому води собівартість подачі води в місті Гадячі в мережу значно вища в порівнянні з іншими містами області. Щоб зменшити ці витрати необхідно провести заміну діючого обладнання на сучасне енергозберігаюче, але для цього потрібні кошти в сумі 300 тис.грн.

Міська рада разом з адміністрацією виробничого управління житлово-комунального господарства запланувала ці роботи виконати в 2013 році, передбачивши в міському бюджеті 150,0 тис.грн., решту 150,0 тис.грн. вирішили залучити з інших джерел. І це нам вдалося. Підготовлений проект «Зменшення питомих витрат електроенергії у складі собівартості водопостачання міста Гадяча Полтавської області шляхом застосування енергозберігаючого обладнання», автор Власенко В.В., було подано на Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, засновником якого є Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

Пройшовши чотири відбіркових тури, наш проект було визнано в числі кращих. Згідно умов конкурсу з Державного бюджету в цьому році нам надійдуть 150,0 тис.грн. на проведення робіт по заміні діючих насосів на енергозберігаючі, зекономлені на електроенергії кошти будуть спрямовані на заміну проблемних ділянок водомережі.

-->