січ
30
2018

Випускники закладів загальної середньої освіти м. Гадяча на Дні відкритих дверей у КНУКіМ

26 січня 2018 року на День відкритих дверей до Київського національного університету культури і мистецтв, на запрошення керівництва вузу, завітало 68 учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти м. Гадяча: Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.

Знайомство з університетом розпочалася, звісно, з безкоштовного смачного сніданку. За гарячими стравами та ароматним чаєм та кавою майбутні студенти (можливо і цього вузу) спілкувалися один з одним та ділилися очікуваннями і сподіваннями.

Поснідавши, учні разом із представниками «Штабу абітурієнтів» відправилися на захопливу екскурсію факультетами університету. Одинадцятикласникам було презентовано сучасні навчальні лабораторії таких факультетів, як: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, журналістики і міжнародних відносин, державного управління, дизайну, менеджменту та економіки, культурології та юридичної справи.

Під час спілкування із викладачами КНУКіМ – професорами, лауреатами міжнародних конкурсів, володарями державних премій та нагород молодь отримала відповіді на актуальні для них запитання: які документи слід подавати до Приймальної комісії, які форми навчання передбачені в університеті, за якими напрямами здійснюється підготовка, де студенти проходять практику, а також, які дисципліни вивчатимуть майбутні фахівці, і головне – де зможуть реалізувати себе після закінчення закладу.

Майбутні абітурієнти також мали змогу поспілкуватися з тими, хто як ніхто інший знає все про навчання у КНУКіМ – із сьогочасними студентами.

Зацікавленість викликало те, що навчання у КНУКіМ – це не тільки можливість отримати вищу освіту, а це й зустрічі з відомими людьми, майстер-класи від провідних спеціалістів, конкурси, вікторини, спортивні змагання, активна культурна діяльність.

Дуже інформативними були зустрічі абітурієнтів з керівництвом Національного університету культури і мистецтв, на яких доктор педагогічних наук, професор, ректор КНУКіМ Михайло Михайлович Поплавський розповів про переваги навчання у виші та побажав майбутнім студентам успіхів і творчої наснаги.

Знайомство вступників з університетом пройшло в позитивній доброзичливій атмосфері.

Висловлюємо вдячність керівництву та колективу КНУКіМ за якісно організований профорієнтаційний захід для наших випускників.

-->