серп
4
2017

Виконком Гадяцької міської ради оголошує конкурс на передачу в оренду комунального майна,

Виконком Гадяцької міської ради оголошує конкурс на передачу в оренду комунального майна, а саме: частини будівлі банно-прального комбінату загальною площею 39,1 м2, розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а, зі стартовою орендною платою: 3473 грн 31 коп. (три тисячі чотириста сімдесят три грн. 31 коп.) в рік, для розміщення творчих спілок, громадських об’єднань, релігійних та благодійних організацій на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності і становить не більш як 50 кв. метрів.

Заяви на конкурс з документами подаються в запечатаних конвертах та приймаються протягом 10 календарних днів із дня опублікування даного повідомлення в засобах масової інформації. Усі учасники конкурсу подають пропозиції щодо експлуатації та поліпшення майна, гарантії забезпечення сплати орендної плати.

До заяви додаються:

копії установчих документів;

копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (для фізичних осіб);

копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

копія паспорта (стор. 1,2, 11) (для фізичних осіб);

копія довідки з ЄДРПОУ;

копія ліцензії на здійснення окремого виду діяльності (у випадку, якщо заявник має намір займатись в орендованому приміщенні діяльністю, що підлягає ліцензуванню);

реєстраційний збір - грошовий внесок претендента у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, який надає йому право для участі в конкурсі на право укладення договору оренди комунального майна.

Конкурс буде проведено на наступний день після останнього дня прийняття заяв о 14-00 годині в кабінеті № 11 виконкому міської ради.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->