трав
25
2016

Виконком Гадяцької міської ради оголошує конкурс:

Виконком Гадяцької міської ради оголошує конкурс:

На передачу в оренду комунального майна, а саме: будівлі котельні загальною площею 134,0 м2, розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а, зі стартовою орендною платою: 1552,63 грн. (одна тис. п’ятсот п’ятдесят дві грн. 63 коп.) в місяць, для розміщення фізкультурно-спортивних закладів, діяльність яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту.

Заяви на конкурс з документами подаються в запечатаних конвертах та приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування даного повідомлення в засобах масової інформації. Усі учасники конкурсу подають пропозиції щодо експлуатації та поліпшення майна, гарантії забезпечення сплати орендної плати.

До заяви додаються:

- копії установчих документів;

- копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (для фізичних осіб);

- копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копія паспорта (стор.1, 2, 11) (для фізичних осіб);

- копія довідки з ЄДРПОУ;

- копія ліцензії на здійснення окремого виду діяльності (у випадку, якщо заявник має намір займатись в орендованому приміщенні діяльністю, що підлягає ліцензуванню);

- реєстраційний збір - грошовий внесок претендента у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян , який надає йому право для участі в конкурсі на право укладення договору оренди комунального майна.

Конкурс буде проведено на слідуючий день після останнього дня прийняття заяв о 14-00 годині в кабінеті № 8 Гадяцької міської ради.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->