вер
17
2015

Відзначено день міста.

Відзначено день міста.

12 вересня міська громада відзначила День міста. Для жителів та гостей м. Гадяча було організовано значну кількість різноманітних виставок, конкурсів, розважальних ігр. Все дійство відбувалося на площі Соборній та міському парку «Перемога».

До офіційної частини відкриття «Дня міста» гадячани змогли ознайомитися із творчими роботами гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості: малюнками, вишивками, виробами з каменю, дерева, тканини, паперу тощо), послухати оркестр духових інструментів районного будинку культури під керівництвом Малишева М.М., ознайомитися з творчістю окремих талановитих гадячан, які представили свої творчі доробки, свою творчість представила заслужена артистка України Тетяна Садохіна з гуртом «Ревізор». Діти змогли прийняти участь у конкурсах: «Малюнок на асфальті», «Малюнок солдату». Для розваг були представлені ігрові споруди, тренажери для дітей та дорослих.

На конкурсі «Малюнок солдату» було визначено переможців з кожної школи, їхні роботи будуть відправлені солдатам в зону антитерористичної операції. Переможці конкурсу «Малюнок на асфальті» були відзначені вагомими подарунками.

Доброю традицією став Парад першокласників. В ньому приймали участь 11 класів з 5 шкіл. Кожен клас отримав подарунки.

-->