трав
10
2017

Відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У Гадячі відзначили День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 та 9 травня у м. Гадяч відбулося святкування Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпочалися заходи 8 травня з тематичного концерту «В піснях і пам'ять, і надія», що пройшов у кіноконцертному залі «Дружба».

9 травня традиційно відбувся урочистий мітинг з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У заходах взяли участь ветерани Другої світової війни, учасники АТО, представники влади міста і району, трудові колективи підприємств, установ, організацій, учні загальноосвітніх шкіл, студентська молодь, жителі та гості міста.

Звертаючись до присутніх учасників бойових дій та громади перший заступник міського голови Г.М. Дроботя привітав усіх зі святом, висловив щиру вдячність ветеранам за Велику Перемогу та побажав присутнім міцного здоров'я, злагоди, добра, благополуччя, мирного неба та довгих років життя.

Цього дня на адресу ветеранів та мешканців міста прозвучали щирі слова вітання також і від районного військового комісара М. Овчаренка, голови районної державної адміністрації О. Матюшенка, голови районної ради ветеранів І. Бережного, благочинного Гадяцького району протоієрея Ігоря Цебенка та настоятеля Свято-Михайлівської церкви протоієрея Олега Пограничного.

Присутні вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави у міському парку, пам’ятника генерал-лейтенанту П.П. Корзуну, братських могил на міському кладовищі та пям’яного знаку в Гончарному яру закатованим гадячанам в часи Другої світової війни.

Закінчились урочистості частуванням ветеранів Другої світової війни смачною «фронтовою» кашею.

-->