серп
26
2016

Відзначення Дня Державного Прапора України та 25 – ї річниці незалежності України

Щорічно, 23 серпня, напередодні Дня незалежності, Україна відзначає День Державного Прапора. Саме тому в м. Гадяч відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, на якій були присутні учасники АТО, керівники міста і району, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій міста, небайдужі гадячани.

Вітаючи жителів та гостей міста, перший заступник міського голови Г.М. Дроботя зауважив, що прапор, герб, гімн – це наші історичні святині. Вони приходять до сердець людей тернистими шляхами буття рідного народу. Національні символи є високим духом народу, його історичними прагненнями, унікальністю, своєрідним генетичним кодом нації.

Цього дня на адресу гадячан прозвучали щирі слова вітання також і від заступника голови районної державної адміністрації С.М. Бондаренка та голови районної ради В.П. Нікітенка.

Під виконання Державного гімну України честь підняти Державний Прапор України було надано учасникам антитерористичної операції на Сході нашої країни – Олексію Соколу та Юрію Лидзарю.

Під час урочистого мітингу 16-ти річним юнакам та дівчатам були вручені паспорти громадян України, а учасники АТО отримали соціальні картки.

Святковий настрій своїми виступами подарували вихованці ДНЗ та працівники культури.

24 серпня відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці незалежності України. Захід розпочато покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку та пам’ятного знаку родини Драгоманових. Далі свято продовжилося на міському стадіоні «Колос», де вшанували кращі колективи та працівників міста, портрети яких занесено на районну Дошку пошани.

В подальшій програмі відбувся святковий концерт «Пісенні скарби Гадяччини».

-->