вер
12
2016

Відсвяткували День міста

10 вересня в м. Гадяч відбулись святкові заходи з нагоди Дня міста. Цього року святкова програма була досить різноманітною. З самого ранку для жителів нашого міста були організовані різні розважальні заходи: шахово-шашковий турнір, спартакіада з легкої атлетики серед навчальних закладів міста, велопробіг, показові виступи картингістів, виставка домашніх тварин, конкурс пісні-переспіви, різноманітні виставки та майстер-класи. Для наймолодших жителів міста у парку «Перемога» відбулися естафети для дошкільнят.

Незабутнім для багатьох гадячан став виступ військового оркестру Сумської 27-ї реактивно-артилерійської бригади ЗС України.

З щирим привітанням до жителів і гостей міста під час урочистостей звернувся міський голова В.Нестеренко. Сердечно поздоровив гадячан з Днем міста і народний депутат України Р.Богдан. Вітальну адресу від Міністра аграрної політики та продовольства України Т.Кутового зачитав міський голова В.Нестеренко.

Під час урочистостей гадячан нагородили Почесними грамотами та Подяками Гадяцької міської ради. Відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років незалежності України» вручено керуючій справами виконавчого комітету Гадяцької міської ради І.Гусак.

Не обійшлося цього дня і без подарунків. Відповідно до рішення сесії міської ради з міського бюджету були виділені кошти для придбання автомобіля Lanos для лікарів КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», які обслуговують населення міста. Ключі від автомобіля отримала головний лікар В.Близнюк.

Місту подаровані пам’ятні картини від краєзнавця Олексія Новікова – правнука колишнього міського голови м. Гадяча (1891-1907 рр), купця другої гільдії, Новікова Олексія Васильовича, а від підполковника Горба Дмитра Васильовича символічний прапор Сумської 27-ї реактивно-артилерійської бригади ЗС України. Дані подарунки для зберігання передано до Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

Традиційно центром міста урочисто пройшла колона першокласників.

Слова щирих вітань зі сцени лунали цього дня і для працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Святкову програму продовжили виступи гостей із м. Полтава та рок-фестиваль.

Завершились святкування Дня міста святковим салютом та молодіжною дискотекою.
Шахово-шашковий турнір

Велопробіг
Виставка домашніх тварин

Спортивні естафети для дошкільнят

Спартакіада з легкої атлетики серед навчальних закладів міста

Виставка квіткових композицій

Художня та фотовиставка

-->