Відбулося засідання виконкому міської ради

21 лютого 2018 року відбулось друге у цьому році засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Володимира Олександровича Нестеренка. Присутніми на засіданні були члени виконавчого комітету: перший заступник міського голови Геннадій Миколайович Дроботя, секретар міської ради Григорій Володимирович Сафонов, керуюча справами виконкому Ірина Миколаївна Гусак, Євгеній Іванович Гончаров, Тетяна Миколаївна Савченко, Валерій Іванович Нижник, Віталій Миколайович Ракочій. В роботі виконкому взяли участь керівники комунальних підприємств міста та начальники відділів виконавчого комітету міської ради. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Одним з головних питань, що розглядалися, було – Про виконання Програми соціально-економічного розвитку та бюджету міста за 2017 рік, з інформацією про що виступила начальник відділу економічного розвитку та інвестицій І.О. Галушка. Відповідно до наданого нею звіту, протягом 2017 року до дохідної частини бюджету (загального фонду) надійшло 105,1 млн. грн., при плані 100,0 млн. грн., що складає 105,1%. Доходів власних надійшло 81,1 млн. грн., при плані 75,2 млн. грн., або 107,8%. В порівнянні з 2016 роком доходів до загального фонду (без трансфертів) надійшло на 22,3 млн. грн. більше (факт 2016р. – 58819,7 тис. грн.). Із 13 податків, які надійшли до загального фонду міста Гадяч, всі податки виконані. Видатки бюджету міста за 2017 рік по загальному фонду проведені на загальну суму 84,2 млн. грн., при річних асигнуваннях на 2017 рік 89,2 млн. грн., що складає 94,5%.Проект рішення затверджено за результатами голосування членів виконкому.

Відповідно до Положення про комісію з розгляду питань надання матеріальної допомоги населенню міста Гадяч, затвердженого рішенням 4 сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 14.01.2016 року, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги жителям міста Гадяча (протокол № 2 від 21.02.2018) на засіданні виконкому прийняті рішення про надання матеріальної допомоги на лікування незахищеним верствам населення міста Гадяч та які опинилися в скрутних життєвих обставинах на загальну суму 46800 грн.(41 особа).

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено питання про затвердження тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що надаються Гадяцьким виробничим управлінням житлово-комунального господарства. Враховуючи те, що тарифи на водопостачання та водовідведення не переглядалися з 2014 року та різке підвищення цін на пально-мастильні матеріали, електроенергію, значний ріст мінімальної заробітної плати виникла необхідність перегляду вище вказаних тарифів. Проект даного рішення та аналіз регуляторного впливу будуть опубліковані в засобах масової інформації для обговорення.

Також на засіданні виконкому розглядався звіт директора КПТГ «Гадячтеплоенерго» О.І. Гавриленка про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік на підприємстві.

Крім цього були розглянуті питання: затвердження списків громадян, що перебувають на квартирному обліку при виконкомі Гадяцької міської ради, реєстрації колективних договорів, затвердження Статутів підприємств, опіки і піклування, погодження режиму роботи, цивільного захисту та інші.

Всього упродовж роботи членами виконкому опрацьовано та затверджено 79 проектів рішень.

-->