бер
5
2018

Відбулася перша очна сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році

1-2 березня 2018 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено першу очну сесію навчання вчителів початкової школи, які у 2018/2019 навчальному році будуть працювати з першими класами. Учасниками заходу стали педагоги закладів загальної середньої освіти міста Гадяча, Гадяцького району, Сергіївської ОТГ Гадяцького району та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради.

Концепція Нової української школи з позицій держави, вчителів, учнів та батьків; виклики, що стоять перед початковою школою; чинники якісної початкової освіти; мета і головні компоненти Нової української школи; педагогіка партнерства; нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової української школи; особливості розвитку дітей 6-7 річного віку – саме з такими питаннями за загальним напрямком «Сучасний вчитель як провідник змін» були ознайомлені учасники першої очної сесії навчання під керівництвом регіональних тренерів Шимки Наталії Петрівни, методиста з початкової освіти методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради та Оробей Світлани Миколаївни, методиста з початкової освіти Гадяцького науково-методичного центру.

Результатом плідної роботи наших вчителів стало створення моделі випускника НУШ з позицій всіх учасників освітнього процесу.

Окрім того наші вчителі опановують дистанційний онлайн-курс на сайті ed-era.com, який ознайомить їх з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це один із обов'язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-ші класи у 2018/2019 навчальному році.

У березні-квітні 2018 року вчителі пройдуть другу очну сесію, що триватиме 3 дні, а у травні-червні 2018 року заплановано проведення фінальної та найдовшої третьої очної сесії для вчителів, що триватиме 5 днів.

Перша очна сесія пройшла успішно! Дякуємо директору Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірновій Т.Ю. та заступнику директора з навчально-виховної роботи Нестерук С.І. за створені комфортні умови для проведення навчання вчителів.

-->