лип
9
2018

Відбулася чергова зустріч з головами вуличних комітетів

Сьогодні, 09 липня 2018 року в залі засідань Гадяцької міської ради було проведено семінар-нараду з головами вуличних та будинкових комітетів міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Нестеренко Володимир Олександрович, який підкреслив, що в даний час, як ніколи, актуально підвищення ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Завдяки злагодженій роботі та тісному співробітництву сьогодні вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Він також подякував за тісну співпрацю з міською радою на благо територіальної громади міста.

У заході взяли участь секретар міської ради Сафонов Г.В., завідувач сектору земельних ресурсів Бакута В.П., начальник відділу організаційної та кадрової роботи виконкому міської ради Куришко С.І.

На розгляд присутніх виносились питання: «Про зміни в законодавстві щодо призначення субсидій», «Про заключення договорів на вивезення та утилізацію сміття з приватного сектору» та «Про сплату мешканцями земельного податку, податку за оренду землі та податку на нерухомість, відмінного від земельної ділянки».

-->