бер
23
2017

Відбулася чергова сесія міської ради

22 березня 2017 року в залі засідань міської ради відбулася вісімнадцята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 22 депутата з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств, громадські організації, представники засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Основними питаннями розгляду на сесії були: внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та Програми економічного та соціального розвитку, затвердження Програми відшкодування частини відсоткової ставки за залученими кредитами для населення, ОСББ та ЖБК для виконання заходів з енергозбереження на 2017-2022 роки, звернення до народного депутата України Богдана Р.Д. із проханням посприяти у виділенні субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку у 2017 році на проведення енергозберігаючих заходів у закладах освіти, зокрема: на проведення капітального ремонту з впровадженням енергозберігаючих заходів (заміна вікон та дверей) в Гадяцькій СШ І-ІІІ ст. №4 по вул. Швидкого, 2, м. Гадяч Полтавська обл. Вартість 1000,0 тис. грн. та проведення капітального ремонту з впровадженням енергозберігаючих заходів (заміна вікон та дверей) в ДНЗ «Первоцвіт» по вул. Тельмана, 18, м. Гадяч Полтавська обл. Вартість 500,0 тис. грн.

Також було затверджено звернення депутатів Гадяцької міської ради до Кабінету міністрів України щодо врегулювання питання зростання тарифів на електроенергію для потреб зовнішнього освітлення міста.

Всього розглянуто 38 питань, з них 16 питань із земельних відносин.

Після активного обговорення проектів всі рішення були прийняті.

Пленарному засіданню депутатів передували спільне засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності та правопорядку, зв`язків із засобами масової інформації (голова комісії Саченко А.Л.) та комісії з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова комісії Мотрич В.Д.). Активно працювала комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова комісії Боцула О.А.) та комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова комісії Голуб Л.Б.).

Основними доповідачами на засіданнях комісій були керівники структурних підрозділів міської ради: начальник фінансового управління Бабенко А.Л., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Галушка І.О., начальник відділу архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Вєтрова П.О.

-->