трав
10
2016

Урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня у м. Гадяч відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті і примирення та 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цього дня на площі Соборній міста зібралася велика кількість людей, щоб віддати данину пам’яті полеглим і свою шану та повагу живим героям Другої світової війни.

У заходах взяли участь ветерани Другої світової війни, учасники АТО, керівники міста і району, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, громадських організацій, політичних партій та небайдужі гадячани.

Традиційно атрибутикою мітингу стала Книга Вічної Слави, до якої занесені імена командирів і бійців Червоної Армії, партизанів і підпільників, наших земляків, які полягли смертю хоробрих в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками. Всього в Книгу Вічної Слави занесені імена 104 чоловік.

Виступаючи на мітингу та вітаючи гадячан, міський голова В.О. Нестеренко зі словами вдячності звернувся до сивочолих ветеранів, побажав їм міцного здоров’я, довгих років життя, злагоди, добра, благополуччя, радості, оптимізму і непохитної віри у завтрашній день. А всіх жителів міста закликав вкотре усвідомити значення таких слів як «мир», «порозуміння», «примирення». І щоб єднала усіх нас любов до України і турбота про її майбутнє.

Цього дня на адресу мешканців міста та ветеранів прозвучали щирі слова вітання також і від районного військового комісара М. Овчаренка, голови районної державної адміністрації О. Матюшенка та голови районної ради ветеранів І. Бережного.

Присутні вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави у міському парку, пам’ятника Корзуну та братських могил на міському кладовищі.

По закінченню мітингу традиційно міською радою для ветеранів Другої світової війни було проведено святковий обід.

Щиро вдячні за спонсорську допомогу приватним підприємцям міста І.В. Пуньку, П.В. Дяченку, В.Г. Шиловичу, О.А. Боцулі, О.Л. Сегалю, Л.М. Унтмоале, О.В. Назаренку, В.О. Луцю, О.В. Грабенку та І.А. Ярошенко.

-->