бер
27
2018

Учителі природничих дисциплін закладів освіти м. Гадяча стали учасниками семінару-практикуму з творчого обміну досвідом з педагогами шкіл Сергіївської ОТГ Гадяцького району

23 березня 2018 року учителі природничих дисциплін закладів загальної середньої освіти м. Гадяча стали учасниками семінару-практикуму з творчого обміну досвідом з педагогами шкіл Сергіївської ОТГ Гадяцького району «Використання інноваційних педагогічних технологій на уроках природничих дисциплін», який було проведено на базі Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради.

У роботі методичного заходу взяли участь: начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С.О., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Кузьменко Р.В.

На початку методичного заходу директор Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горб В.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи цього закладу Лідова Л.В. презентували можливості школи, зосередили увагу присутніх на основних питаннях, які будуть розглянуті на семінарі-практикумі і наголосили, що використання інноваційних педагогічних технологій на уроках – одна з головних умов реалізації освітнього процесу, адже ІПТ не тільки сприяють розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому. Соціальне замовлення суспільства вимагає від закладів освіти підвищення якості навчання та виховання, розвиток та формування конкуренто спроможного випускника, запобігання формалізму в оцінці результатів праці учнів та вчителів.

У рамках семінару-практикуму проведено: урок географії у 7 класі «Внутрішні води Євразії. Річки» (учитель Лідова Л.В.); інтегрований урок біології та української мови у 6 класі «Сільськогосподарські рослини. Соняшник. Соняшник в усній народній творчості та художній літературі» (учителі Горб Т.В., Панасейко І.А.). Вони ще раз довели, що основними завданнями педагога є стимулювання навчально-пізнавальної активності учнів та формування пізнавальних потреб. Адже, викладання – це мистецтво, а не ремесло.

Практичний психолог Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів провела з учасниками методичного заходу заняття з елементами тренінгу «Моє емоційне здоров’я».

Учасники семінару-практикуму також мали змогу переглянути експозицію динамічної виставки «Весняний настрій» членів гуртка «Умілі руки» (керівник гуртка Гайдабура Л.С.).

Під час підсумкового засідання «круглого столу» учасники методичного заходу обмінялися досвідом за тематикою семінару, виробили методичні рекомендації для вчителів природничих дисциплін закладів загальної середньої освіти Сергіївської ОТГ Гадяцького району та м. Гадяча. Усі присутні дійшли до висновку, що винаходити, вимагати, удосконалюватися – єдиний можливий курс сучасного вчителя.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради від імені педагогічної громадськості міста висловлює вдячність колегам з Сергіївської ОТГ за змістовний методичний захід.

Впевнені, що тільки завдяки спільним діям ми зможемо забезпечити виконання основних положень державної освітньої політики і це дозволить нашим педагогам та вихованцям з упевненістю дивитися у майбутнє!

-->