жовт
31
2013

У районі відзначили Всеукраїнський День дошкілля

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Бути вихователем дошкільного навчального закладу – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія.

До Всеукраїнського Дня дошкілля та на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької райдержадміністрації організував різноманітні заходи в кожному дошкільному навчальному закладі:

свято за участю всіх працівників ДНЗ, дітей та їхніх батьків;

вшанування ветеранів всіх категорій працівників, які багато років пропрацювали в ДНЗ;

мультимедійні презентаційні роботи дошкільних навчальних закладів за орієнтовною тематикою: «Серце віддаємо дітям», «Історія дитячого садка»,«Наче квіточки у віночку – наші діти у садочку» тощо;

виставки спільних робіт дітей та працівників дошкільних навчальних закладів, які мають певні захоплення (малюють, вишивають, створюють різні вироби з паперу, глини, дерева тощо);

свята музичної, танцювальної, поетичної творчості дітей та працівників ДНЗ «Вітрила творчості»;

Дні відкритих дверей «Садочок рідний – ти найкращий»;

фотовиставки;

виставки малюнків дітей «Мій садочок»;

тематичні заняття з дітьми «Пам`ятаймо щохвилини, що ми діти України»;

майстер-класи, тренінги, ділові ігри для педагогів та батьків;

розваги «Дошкілля – зірка, щоб горіла»;

залучення засобів масової інформації щодо висвітлення досвіду роботи кращих педагогів та меценатів, що підтримують розвиток дошкільної освіти тощо.

Організація святкових заходів до Дня дошкілля – це творчість кожного окремого колективу. Найголовніше – пам’ятати про мету свята: підкреслити цінність і важливість дошкільного віку у формуванні особистості, привернути увагу різних верств населення до дошкільної ланки в системі освіти, презентувати творчий потенціал працівників-дошкільників, підвищити психолого-педагогічний рівень батьків.

Свято в ДНЗ «Берізка»

Всеукраїнський День дошкілля - це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть, що дитинство - це ранок життя, а ранок має бути щасливим. Так, 27 вересня в дошкільному навчальному закладі "Берізка " Гадяцької міської ради відбулося незабутнє свято.

Це ще одна можливість педагогам та дітям спільними зусиллями подарувати одне одному радість, створити веселе свято, насичене фарбами, музикою і сміхом.

Зранку педагоги разом із дітьми під керівництвом музичного керівника прикрашали заклад кольоровими кульками, привітаннями та квітами. В садочку звучала весела музика. А потім відбувся святковий концерт "За покликом долі", на яке були запрошені ветерани педагогічної праці.

Завідувач дошкільного закладу Стогній Л.М. сердечно привітала всіх вихованців і працівників навчального закладу з професійним святом та побажала міцного здоров'я, мудрості, наснаги, терпіння, успіхів у вихованні підростаючого покоління.

Діти старшої групи та випускники дитячого садка читали вірші своїм вихователям та працівникам ДНЗ, співали, танцювали, водили хороводи. Наприкінці свята діти подарували усім працівникам квіти та листівки.

Всі, хто завітав на свято, отримали безліч позитивних емоцій.

-->