лют
15
2018

У місті вшанували афганців та воїнів-інтернаціоналістів

Щороку, 15 лютого, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав, яким довелося пройти крізь горнило війн та збройних конфліктів на Європейському, Азіатському, Американському та Африканському континентах.

Сьогодні біля меморіального комплексу вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Чорний тюльпан» зібралися воїни-афганці, представники міської та районної влади, громадських організацій, працівники підприємств, установ, організацій та жителі міста, щоб згадати загиблих у тій страшній війні та висловити слова вдячності за мужність і героїзм всім, хто повернувся живим.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто не повернувся додому з далекої афганської війни та воїнів, що віддали життя вже сьогодні на сході Україні за цілісність і єдність рідної землі. Також на знак світлої пам'яті про героїв учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знака.

Тематичні заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав продовжилися у кіноконцертному залі «Дружба».

-->