лист
28
2017

У місті відкрили оновлений сервісний центр МВС

Сьогодні, 28 листопада 2017 року, в м. Гадяч презентовано оновлений сервісний центр МВС України, що замінить роботу колишнього МРЕВ. На відкриття завітали перший заступник міського голови Г.М. Дроботя, голова райдержадміністрації О.В. Матюшенко та голова районної ради В.П. Нікітенко.

Геннадій Миколайович у своєму виступі зазначив: «Сьогодні ми мали змогу побачити роботу сучасного сервісного центру. Міська рада також не залишилась осторонь оновлення даного закладу. З міського бюджету на проведення робіт виділено 75,0 тис. грн.». Перший заступник міського голови підкреслив, що відкриття такого сервісного центру сприятиме якіснішому обслуговуванню наших громадян.

В оновленому центрі надаватимуть адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, довідки про відсутність судимостей, а також інші послуги сервісних центрів МВС.

Даний заклад працює на принципі екстериторіальності, послуги тут можна отримати незалежно від місця реєстрації. Заміна посвідчення водія займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

-->