трав
7
2018

У Гадячі з робочим візитом перебував директор Харківського РЦОЯО Сидоренко О.Л.

02 травня 2018 року в м. Гадячі з робочою поїздкою перебував директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко О.Л.

Під час візиту він зустрівся з першим заступником міського голови Дроботею Г.М., начальником відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенком С.М., директорами закладів загальної середньої освіти міста та відповідальними особами за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, представниками міських ЗМІ.

Під час зустрічі обговорено питання щодо створення сприятливих умов для функціонування пунктів проведення ЗНО на базі закладів освіти м. Гадяча, питання участі педагогічних працівників у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, організацію чергування медичних працівників та забезпечення охорони правопорядку.

У Гадячі пункти тестування будуть організовані на базі трьох закладів освіти: Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4. На вказаних пунктах буде проведено ЗНО з української мови і літератури, математики та історії України.

-->