трав
9
2018

У ГАДЯЧІ ВІДКРИТО ВИСТАВКУ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ

«Світ навколо мене» – таку виставку відкрито восьмого травня у Гадяцькому історико-краєзнавчому музеї, напередодні п’ятої річниці роботи виставкової зали.

На виставці представлені понад п’ятдесят робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи різноманітних за сюжетом та композицією, виконаних різними техніками: гуаш, акварель, графіка.


Кожен малюнок вражає своєю неповторністю, індивідуальним баченням, своєрідним розкриттям теми та вдалим виконанням поставленої мети. Усі експоновані на виставці картини є дитячими роботами, мають свою душу і змінюють світогляд дорослих.


Ці картини хвилюють і захоплюють, пробуджують почуття прекрасного і зміцнюють віру у все добре, що існує в світі.


Сім років навчаються діти у школі. Викладачі долучають їх до джерел культури і духовності, збагачуючи скарбами прекрасного, прищеплюють любов до мистецтва. Адже художники – майстри краси. Тільки вони вміють доторкнутися поглядом до душі людини, побачити непомічену ніким красу. І тоді ця краса стає зрозумілою для кожного, хто дивиться на картину художника.

На відкриття виставки прийшло багато школярів – вони радо переглядали роботи та отримували від перегляду неабияке задоволення.

Усі бажаючі ознайомитися з творчістю вихованців художньої школи мають змогу відвідати виставку, яка триватиме до 20 червня 2018 року в приміщенні виставкової зали міського історико-краєзнавчого музею.

-->