бер
27
2018

У Гадячі проведено пробне ЗНО з української мови та літератури

24 березня 2018 року в м. Гадячі пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. У місті працювало два пункти тестування – на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, роботу яких забезпечували 46 педагогічних працівників закладів та установ освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району.

У пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури у 2018 році взяли участь 415 учнів-випускників закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Гадяча, Гадяцького, Зіньківського та Лохвицького районів, що становить 98,1 % від зареєстрованої кількості учасників ПЗНО з цього предмета.

Нагадуємо, що пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

У пунктах тестування м. Гадяча тестування розпочалось об 11:00, а допуск до пунктів проведення тривав з 10:15 до 10:50 та здійснювався за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням.

Адресу пункту тестування було вказано в запрошенні-реєстраційній картці, розміщену в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з інших предметів відбудеться 31 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Учасники ПЗНО мають можливість визначити свої результати тестування. Для того щоб їх отримати, учасникам необхідно ввести свої відповіді до спеціального онлайн-сервісу, посилання на який міститься в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО або за посиланням https://zno.testportal.com.ua/pzno/login

Можливість внесення відповідей на завдання тесту була відкрита до 26 березня включно. Ознайомитись з результатами пробного ЗНО з української мови і літератури можна буде 30 березня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Наголошуємо, що результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використовуватись для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

-->