квіт
3
2018

У Гадячі проведено пробне ЗНО з історії України, математики, фізики, географії, біології та хімії

31 березня 2018 року в м. Гадячі Полтавської області проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, фізики, географії, біології та хімії. У місті працював пункт тестування на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4, роботу якого забезпечували 42 педагогічні працівники закладів та установ освіти м. Гадяча і Сергіївської ОТГ Гадяцького району.

У пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України, математики, фізики, географії, біології та хімії у 2018 році взяли участь 233 учні-випускники закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Гадяча, Гадяцького, Зіньківського та Лохвицького районів, що становить 97,9 % від зареєстрованої кількості учасників ПЗНО з цих предметів.

Нагадуємо, що пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Тестування розпочалось об 11.00 год., а допуск до пунктів проведення тривав з 10.15 год. до 10:50 год. та здійснювався за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням.

Адресу пункту тестування було вказано в запрошенні-реєстраційній картці, розміщену в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Учасники ПЗНО мають можливість визначити свої результати тестування. Для того щоб їх отримати, учасникам необхідно ввести свої відповіді до спеціального онлайн-сервісу, посилання на який міститься в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО або за посиланням https://zno.testportal.com.ua/pzno/login

Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Наголошуємо, що результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використовуватись для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

-->