лют
19
2018

У Гадячі проведено навчання для педагогічних працівників, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році

16 лютого 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено навчання педагогічних працівників, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році на пунктах тестування м. Гадяча. Навчання працівників здійснюється з метою їх теоретичної та практичної підготовки до виконання покладених на них обов’язків, що пов’язані з підготовкою та проведенням зовнішнього оцінювання.

Усього навчання пройшли 152 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Гадяча (Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна), Сергіївської ОТГ Гадяцького району (Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів), відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, міського методичного кабінету, з них вперше у цьому році планується залучити до роботи на пунктах тестування 20 педагогічних працівників.

По завершенню навчання проведено сертифікацію, під час якої учасники навчання пройшли тест-контроль в он-лайн режимі. Кількість завдань тесту – 20. Тест вважається виконаним, якщо учасник набрав 26 балів, тобто вірно виконав усі завдання тест-контролю. Навчання проводили працівники Центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського: Кравченко Т.О. (директор), Барболіна Н.М. та Непорада В.М. (методисти).

Окрім того, працівниками Центру проведено інструктивну нараду для представників закладів освіти Гадяча і Гадяцького району: ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради та Римарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради, які вперше візьмуть участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Дослідження проводиться раз на три роки й спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Україна долучається до більш ніж 80-ти країн, що беруть участь у PISA – 2018.

-->