черв
25
2018

У Гадячі проведено міський випускний вечір

Випускний – це день, коли відкриваються двері у доросле життя, час, коли ти починаєш свій самостійний шлях, робиш вибір, який може суттєво вплинути на твою долю.

Кожного року свято міського випускного вечора в Гадячі було особливим, не тільки для самих випускників, а й для всіх його жителів. Не став вийнятком і 2018. Цього року атестати отримали 152 учні закладів загальної середньої освіти нашого міста.

23 червня випускники разом із батьками, вчителями, друзями і знайомими святкововими колонами пройшлися містом і зібралися на Соборній площі, де на них чекала приємна мить – свято Випусників. Усі юнаки й дівчата, які закінчили у цьому році школу, були щасливими та переповнені емоціями. Не дивлячись на дощ, на площі панували радість і святковий настрій.

Розділили радість свята з випускниками перший заступник міського голови Дроботя Г.М. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Бутенко С.М. Вітаючи із закінченням школи, Геннадій Миколайович і Станіслав Миколайович побажали юнакам і дівчатам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, сміливості у досягненні своєї мети та завжди повертатись у рідне місто.

На міських урочистостях було відзначено кращих випускників закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та вручено 8 золотих та 9 срібних металей, а також подарунки від Полтавської обласної та Гадяцької міської рад.

Від імені всіх випускників 2018 року, зі словами подяки всім педагогічним працівникам та батькам виступили учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Максим Биченко та Анастасія Даниленко.

Із вітальним словом до дітей від батьків звернулася Титаренко Оксана Петрівна (Гадяцька спеціалізована школа-інтернат ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради).

Пісенні вітання цього вечора звучали від учениць Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Анастасії Змаги та Олександи Шестопал і учениці Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Анастасії Ковалівської.

Святкового настрою присутнім додав виступ юних вихованців Школи сучасного танцю «Step by step», а прощалися випускники зі школою у ритмі останнього шкільного вальсу у виконанні студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського.

За традицією, випускний завершився зустріччю світанку нового дня, з якого починається те майбутнє, про яке випускники мріяли колись за шкільними партами. Майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, майбутнє, яке вони тримають у своїх руках…

-->