трав
11
2018

У Гадячі проведено міські військово-спортивні змагання зі стрільби з пневматичної зброї

07 травня 2018 року Гадяцьким спортивно-технічним клубом Товариства сприяння обороні України і відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької ради проведено міські військово-спортивні змагання зі стрільби з пневматичної зброї присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У змаганнях брали участь команди: Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.

Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі, що чітко підтвердилося при підведені підсумків. Переможці у змаганнях визначалися в командному та в особистому заліках.

Отже, в командному заліку маємо наступні результати:

І місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

ІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІІ місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

ІV місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради;

V місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради.


В індивідуальному заліку серед хлопців:

І місце – Гончаренко Олег, учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

II місце – Антон Тимошенко, учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

III місце – Олександр Куценко, учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради


В індивідуальному заліку серед дівчат кращими стали:

І місце – Коваленко Діана, учениця11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

II місце – Анна Ковальчук, учениця 10 класу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради.

III місце – Альона Деркач, учениця 8 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Переможців нагороджено медалями і грамотами Гадяцьким спортивно-технічним клубом Товариства сприяння обороні України.

-->