лип
12
2018

Тридцять п’ята сесія

12 липня 2018 року в приміщенні міської ради відбулася тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 20 депутатів з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управління та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович – міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій, які розглянули всі питання проекту порядку денного пленарного засідання сесії. Зокрема спільне засідання комісій: комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова – Власенко М.О.) та комісії з питань бюджету, фінансів і цін, соціального-економічного розвитку, підприємництва (голова – Боцула О.А.) внесли декілька додаткових питань до розгляду сесії, а саме: Звернення депутатів Гадяцької міської ради до Полтавської обласної державної адміністрації та Гадяцької районної державної адміністрації щодо ремонту автомобільних доріг сполучення м. Гадяча з м. Лохвиця, м. Миргород, смт. Липова Долина, смт. Опішня; Звернення депутатів Гадяцької міської ради до приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Гадячгаз», Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Всього сесію було розглянуто 13 питань.

В різному з запитами та інформацією виступили депутати міської ради: Губський В.В., Гузь А.С., Сафонов Г.В., Ільяшенко О.І.

-->