черв
26
2018

Тридцять четверта сесія: виконання бюджету, розвиток міста, податки на 2019 рік, інше…

26 червня 2018 року в приміщенні міської ради відбулося друге пленарне засідання тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 22 депутати з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управління та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович – міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій: комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова – Власенко М.О.), комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (голова – Лепський М.М.), комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціального-економічного розвитку, підприємництва (голова – Боцула О.А.), комісія з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова – Мотрич В.Д.). На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, що виносилися на розгляд другого пленарногопленарного засідання тридцять четвертої сесії.

Всього розглянуто 27 питань порядку денного. Депутати прийняли також рішення з п’яти питань, що винесені на загальне обговорення громади міста: «Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік», «Про транспортний податок, який справляється у 2019 році», «Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік». З питань земельних відносин було прийнято 14 рішень.

В різному з запитами та інформацією виступили депутати міської ради: Губський В.В. з питання несанкціонованого загородження проїздів біля багатоповерхових будинків, між вулицями та провулками міста, що заважає під’їзду пожежних автомобілів; Гузь А.С. – з питання проїзду містом великовантажного автотранспорту.

-->