квіт
27
2018

Сучасна сміттєзбиральна техніка для Гадяча

Гадяцькою міською радою для потреб комунального підприємства «Гадяч-житло», з метою забезпечення мешканців міста послугами по своєчасному вивозу сміття, придбано новий сміттєзбиральний автомобіль.

Сміттєвоз на базі шасі КрАЗ-5401Н2-500 загальною місткістю бункера 18 метрів кубічних, спроектований на бокове завантаження контейнерів та має додаткове обладнання: відвал, грейферний захват. Постачальник – Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім Авто КрАЗ».

Придбання стало можливим завдяки залученню коштів з обласного екологічного фонду охорони навколишнього природного середовища – 50 відсотків та коштів міського бюджету – 50 відсотків. Загальна вартість придбаного автомобіля складає три мільйони шістдесят вісім тисяч п’ятсот гривень

Технічні характеристики такого сміттєвозу, нададуть змогу збирати сміття по місту з усіх контейнерів.

У минулі роки міською радою придбано та встановлено 81 контейнер для збору твердих побутових відходів ємністю 0,75 метрів кубічних Встановлення достатньої кількості сміттєвих баків дозволить очистити місто від забруднення та поліпшити якість обслуговування у сфері поводження з побутовими відходами.

Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо зробити наше місто чистим і охайним!

-->