бер
27
2017

Співпраця установ освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району – це навчання у процесі спілкування один з одним

23 березня 2017 року на базі Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сергіївської ОТГ Гадяцького району проведено семінар класних керівників і керівників навчальних закладів ОТГ та м. Гадяча «Превентивне виховання як комплексний цілеспрямований вплив на особистість». На захід було запрошено спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської ОТГ Гадяцького району Хоменко О.С., завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майбороду С.М., методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Шимку Н.П.

Превентивний підхід в освітній системі Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. розвивається з урахуванням передових надбань європейського досвіду як єдина модель захисту прав дитини на здоров'я, соціальний розвиток відповідно до Декларації прав дитини.

Найважливіше завдання школи – навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров'я, виховувати у них навички безпечної поведінки. Метою семінару було ознайомити учасників семінару зі шляхами впровадження інноваційних превентивних технологій у виховний процес школи з метою формування соціально-активної особистості. Над реалізацією превентивного напрямку навчання і виховання працює увесь педагогічний колектив школи як цілісний механізм. У цьому змогли пересвідчитись усі гості семінару – директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи, класні керівники загальноосвітніх навчальних закладів Сергіївської ОТГ та м. Гадяча.

Директор Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Дузь В.М. презентувала роботу навчального закладу та представила сучасну молодіжну письменницю Сафі Байс (учитель історії Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Мошкова І.С.), яка коротко ознайомила учасників заходу з власною творчістю.

Заступник директора з навчально-виховної роботи школи Гнатюк О.В. ознайомила (доповідь-презентація) учасників семінару із системою роботи школи з превентивного напрямку. Ольга Валеріївна звернула увагу на різноманітність форм виховної та навчальної діяльностей, і в продовженні програми семінару кожен учасник міг відчути на собі дієвість деяких форм. Надалі гості ознайомилися з: роботою гуртка «Ляльковий театр», де діти наводили приклади порушення прав людини у казках «Колобок», «Курочка Ряба» (керівник гуртка Бунда М.О.), тематичними виставками закладу-господаря та презентацією проекту учнів початкових класів «Ми відповідальні за тих, кого приручили (Попередження жорстокого поводження з тваринами)» (класний керівник 4 класу Козуб Н.П.).

Учасники методичного заходу стали учасниками соціально-психологічного театру «Подорож до країни Здраволюбії» (соціальний педагог Олешко О.О.).

На завершення семінару учасників вітали учні 9-10 класів, які презентували захід «Превентивне виховання шляхом формування медіакультури та мідіаграмотності учнів (Створення мультфільмів та соціальної реклами як одного із методів превентивного виховання) (класний керівник Бунда М.О.).

При підведенні підсумків методичного заходу учасниками семінару одноголосно визначено високий рівень проведення, що свідчить про системну плідну, командну роботу колективу Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в напрямку превентивного виховання учнів. Тема семінару було розкрито повністю, його завдання досягнуто.

Працівники методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлюють подяку організаторам методичного заходу – відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської ОТГ Гадяцького району та усьому колективу Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Підготували: С.М. Майборода, О.С. Хоменко

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->