квіт
14
2016

Сьома сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання

Рішення, прийняті на сьомій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 14.04.2016 року.

1. Про затвердження першого заступника міського голови.

2. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Гадяцької міської ради VII скликання.

3. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику міського голови.

4. Про умови оплати праці першого заступника міського голови.

5. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

6. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

7. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

8. Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які можуть фінансуватися з державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

9. Про затвердження проектно - кошторисної документації на проведення капітального ремонту площі Миру та вулиці 50 років Жовтня з влаштуванням бордюрів в м. Гадяч.

10. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції станції 2-підйому води м. Гадяч Полтавської області.

11. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

12. Про погодження інвестиційної програми КПТГ «Гадячтеплоенерго» на 2016 рік.

13. Про затвердження доповнень до міської Програми та Паспорта міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2011-2016 роки.

14. Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі міста Гадяча на 2016-2020 р.р.

15. Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

16. Про створення методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

17. Про внесення змін до субвенцій, що передаються Гадяцькій районній раді у 2016 році на утримання об'єктів спільного користування.

18. Про затвердження доповнень до Паспорта міської програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р.

19. Про затвердження змін до паспорта міської Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2016 р.р.

20. Про внесення змін та доповнень до міської Програми та Паспорта міської програми профілактики правопорушень на 2011-2016 роки.

21. Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Гадяч та пропозиції її розподілу.

22. Про компенсацію витрат за здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна в рахунок орендної плати.

23. Про передачу в безоплатне користування (позичку) майна Гадяцькій районній організації ветеранів України.

24. Про безкоштовну передачу майна на баланс Гадяцькій міській громадській організації ветеранів війни та праці.

25. Про безкоштовну передачу майна на баланс КП "Гадяч-житло".

26. Про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей на баланс відділу освіти Гадяцької міської ради.

27. Про безоплатну передачу майна на баланс відділу освіти Гадяцької міської ради.

28. Про передачу на баланс МКП "Комунсервіс" необоротних активів.

29. Про прийняття безкоштовно майна на баланс Гадяцької міської ради від МКП "Комунсервіс".

30. Про затвердження незалежної оцінки по визначенню ринкової вартості для цілей оренди частини будівлі банно-прального комбінату загальною площею 54,8 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а.

31. Про затвердження незалежної оцінки по визначенню ринкової вартості для цілей оренди частини будівлі банно-прального комбінату загальною площею 30,4 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а.

32. Про затвердження незалежної оцінки по визначенню ринкової вартості для цілей оренди частини будівлі банно-прального комбінату загальною площею 19,9 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а.

33. Про продовження терміну дії договору оренди приміщення, яке належить територіальній громаді м. Гадяч по вул. Драгоманова, 19 з трудовим архівом Гадяцького району Полтавської області.

34. Про скасування рішення 14 сесії 6 скликання міської ради від 05.01.2012 року "Про надання дозволу гр. Блосі Роману Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за № 1, у приватну власність, для будівництва індивідуального гаража, в місті Гадяч, по вулиці Дружби,12-з".

35. Про надання дозволу ТОВ "Фемелі Лайт Хаус" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,0497 га, з метою передачі її в користування (на умовах оренди) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,11, землі житлової та громадської забудови.

36. Про надання дозволу гр. Боцулі Олегу Анатолійовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,3385 га, із зміною цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,35-б, землі житлової та громадської забудови.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0123 га, гр. Озерському Володимиру Геннадійовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Псла,3-а, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0033 га, з метою передачі її у власність гр. Гаврилку Михайлу Олексійовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, тупік Лохвицький,9-а, землі житлової та громадської забудови.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0034 га, з метою передачі її у власність гр. Коношевичу Івану Івановичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 7, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня,44-а, землі житлової та громадської забудови.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у власність гр. Муренцю Анатолію Олексійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,118, землі житлової та громадської забудови.

41. Про надання дозволу гр. Яловому Михайлу Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 8, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,18-б, землі житлової та громадської забудови.

42. Про надання дозволу гр. Письменній Людмилі Борисівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Молодіжна,2-в, землі житлової та громадської забудови.

43. Про надання дозволу гр. Березнікову Сергію Вікторовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування (на умовах оренди) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,18, приміщення № 2, землі житлової та громадської забудови.

44. Про надання дозволу гр. Ситніку Юрію Леонідовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,1782 га, з метою передачі її в користування (на умовах оренди) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лесі Українки,10, землі житлової та громадської забудови.

45. Про надання дозволу гр. Дядіченку Ігорю Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування (на умовах оренди) для городництва, орієнтовною площею 0,1000 га, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ентузіастів,14-а, для сільськогосподарського використання.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) із зміною цільового призначення землі, площею 0,0093 га, гр. Ракочію Віталію Миколайовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,5, приміщення № 1, землі житлової та громадської забудови

47. Про передачу в користування на умовах оренди терміном на п'ять років земельної ділянки площею 0,4920 га, ТОВ "Будівельна Компанія Промпостач", за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,20-г, для будівництва доступного житла - будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, землі житлової та громадської забудови.

48. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, ТОВ ПМТЗ ”Агро-Комплект”, площею 0,0554 га, реєстраційний номер 040635900259 від 08. 09. 2006 року, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,48, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

49. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, гр. Козеру Віталію Івановичу, площею 0,0091 га, укладеного з міською радою 23.04.2009 року, реєстраційний номер 040955200018 від 16. 10. 2009 року, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня,60-б, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

50. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, гр. Дяченку Олександру Сергійовичу, площею 0,0238 га, укладеного з міською радою 28.05.2008 року, реєстраційний номер 040835900052 від 05. 08. 2008 року, за адресою: місто Гадяч, вулиця Вокзальна,25-а, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

51. Про надання дозволу гр. Божко Ользі Миколаївні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 22, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16-а, землі житлової та громадської забудови.

52. Різне.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на сьомій сесії міської ради сьомого скликання 14.04.2016 р.

-->