груд
12
2016

Шістнадцята сесія (перше пленарне засідання) міської ради сьомого скликання

8 грудня 2016 року в приміщенні міської ради відбулася шістнадцята сесія (перше пленарне засідання) міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 22 депутата з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники державних установ, громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій.

В роботі засідань комісій прийняли участь: начальник фінансового управління Бабенко А.Л., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Галушка І.О. , начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Бутенко С.М.

На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, що вносились на розгляд пленарного засідання шістнадцятої сесії.

На початку пленарного засідання депутатського корпусу міський голова вручив Почесні грамоти міської ради та Подяки міської ради працівникам виконавчого комітету, депутатам міської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Порядок денний шістнадцятої сесії (перше пленарне засідання) Гадяцької міської ради сьомого скликання від 08.12.2016 року

1. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

2. Про податок про нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяч у 2017 році.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

4. Про затвердження міської Програми соціальної підтримки дітей та молоді на 2017-2018 роки.

5. Про внесення змін до Програми організації харчування учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча на 2016 рік.

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2016 рік.

7. Про затвердження Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2016 рік.

8. Про продовження дії Програми забезпечення розроблення містобудівної документації (внесення змін до генерального плану, план зонування території та розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту міста Гадяча) на 2017 рік.

9. Про внесення змін до рішення 10-ї сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.07.2016.

10. Про передачу в безоплатне користування (позичку) майна Гадяцькій районній організації інвалідів.

11. Про передачу в безоплатне користування (позичку) майна Гадяцькій РО ВФСТ «Колос».

12. Про утворення відділу державного Архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

13. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

14. Про Звернення депутатів міської ради до Міністерства охорони здоров'я України.

15. Про Звернення депутатів міської ради до народного депутата України

Богдана Руслана Дмитровича.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0212 га, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, гр. Березнікову Сергію Вікторовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,18, приміщення № 2, землі житлової та громадської забудови.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0014 га, гр. Темінській Інні Анатоліївні, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Терешкової, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0013 га, гр. Гейко Олені Анатоліївні, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Терешкової, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – влаштування східців та пандусу до магазину, землі житлової та громадської забудови.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0034 га, з метою передачі її у власність гр. Королю Сергію Сергійовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ломоносова,10-а, землі житлової та громадської забудови.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0200 га, гр. Нікітовському Роману Васильовичу, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Корзуна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – влаштування торгівельного павільйону з навісом, землі житлової та громадської забудови.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0093 га, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. Троцькому Андрію Михайловичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,17, кв. 4, землі житлової та громадської забудови.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0061 га, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Троцькому Михайлу Івановичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,21, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу ФОП Колінько Тетяні Михайлівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Банний,1, землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Васіну Ігорю Анатолійовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Білохи,65, землі житлової та громадської забудови.

25. Про поновлення договору на встановлення земельного сервітуту терміном на п'ять років, ФОП Касьяненку Івану Васильовичу, площею 0,0030 га, укладеного з міською радою 05. 01. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Українки Лесі, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - обслуговування торгівельного павільйону, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Шморгуну Олегу Зеновійовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 3, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,32-а, землі житлової та громадської забудови.

27. Про надання дозволу гр. Коростію Івану Володимировичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 8, за адресою: місто Гадяч, площа Миру,5-б, землі житлової та громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Богуш Олені Володимирівні та гр. Архипович Алісі Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Терешкової,5, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – влаштування східців та пандусу до квартири № 11, землі іншої житлової забудови.

-->