вер
12
2017

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ !

З нагоди офіційного візиту Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса та групи литовських підприємців в м. Кременчук, Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, ГО «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку» (АСМБР), Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП та КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест», за підтримки департаменту економрозвитку Полтавської облдержадміністрації та Полтавської торгово-промислової палати запрошують Вас до участі у бізнес - зустрічі, присвяченій питанням співпраці між українським та литовським бізнесом в секторах машинобудування, енергетики, туризму, сільського господарства, харчової промисловості, легкої промисловості, оптової торгівлі та посередництва, тощо.

Дата проведення: 22 вересня 2017 року.

Місце проведення: велика сесійна зала адмінбудівлі Кременчуцької міської ради, м. Кременчук, площа Перемоги, 2.

Реєстрація: з 12-30

Початок проведення: 13-00*

Литовська бізнес - делегація представлена компаніями - лідерами, а також фінансовими інституціями.

Учасники бізнес-зустрічі мають можливість налагодити контакти та обмінятись досвідом з провідними литовськими компаніями, які спеціально для цього відвідають м. Кременчук.

Для того, щоб прийняти участь у бізнес-зустрічі необхідно заповнити Реєстраційну форму та надіслати на адресу: https://goo.gl/forms/67UMZ1pzRsRFiUIH3 до 20 вересня 2017 року.

Участь в бізнес-зустрічі безкоштовна.

Телефони для довідок: (0536)74-16-61, 74-20-37, 3-30-13, 79-16-03

Детальнішу інформацію можна дізнатися за посиланням: http://www.krcci.pl.ua/news/312-ukrajino-litovski-biznes-zustrichi

-->