лип
27
2018

Шановні гадячани!

28 липня, у день вшанування Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо доленосну і знакову подію в історії нашої країни – 1030-річчя хрещення Київської Русі . Це свято духовно об'єднує українців, живить нашу віру в мир та добро на землі.

В різні часи люди звертаються до Бога зі своїми проблемами, бідами та печалями, посилаючи молитви до Всевишнього з надією на порятунок, на підтримку .Сьогодні крім особистих проблем до храму прихожани йдуть з проханнями миру для українського народу та відновлення злагоди і взаєморозуміння між людьми. Народ України доволі натерпівся від поневірянь і має право на мирне і щасливе життя.

Наша громада завжди підтримувала починання по відбудові та збереженню храмів міста .

Спільно з закладами культури і освіти міста та представниками духовенства проводяться спільні заходи :уроки духовності, дні пам’яті, зустрічі, екскурсії, виставки та інш., для виховання духовних цінностей у молодого покоління.

Систематично органами місцевого самоврядування надається допомога по благоустрою територій , які прилягають до храмів. А в церквах міста знаходять підтримку як духовну так і матеріальну(гуманітарну) не тільки жителі міста а і всі хто її потребує.

То ж не втрачаємо віри, укріплюємо її щирими молитвами, світлими помислами та добрими справами. Нехай наша віра ніколи не згасає, а приносить у кожну домівку теплоту, добро, щастя і любов.

В цей святковий день бажаю гадячанам , як і всім українцям щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття, миру та єднання.


Міський голова Володимир Нестеренко

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->