Розпочинається прийом пропозицій до детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Дзержинського, Мирного Панаса та Крупської для земельної ділянки по вул. Дзержинського, 15

Для громадських слухань надається проект детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Дзержинського, Мирного Панаса та Крупської для земельної ділянки по вул. Дзержинського, 15 в м. Гадяч Полтавської області, розроблений відповідно до рішення Гадяцької міської ради (10 сесія 07 скликання) від 13.07.2016р. Розробник проекту - ТОВ «ПОЛТАВА-ЕКОСЕРВІС».

Детальний план території розробляється з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Детальним планом території передбачається розміщення об'єкту громадського призначення - магазину продовольчих товарів, садибної забудови. Основні техніко-економічні показники: площа території – 0,0054га; площа забудови – 48,1 м²; площа твердого покриття – 21,2 м².

Склад детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі міста М 1:2000; план існуючого використання території М 1:500; проектний план; схема організації руху транспорту і пішоходів; схема інженерно-технічної підготовки території та вертикального планування, суміщена з схемою інженерних мереж М 1:500.

З матеріалами детального плану території можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Гадяцької міської ради (вул.Лесі Українки, 3, м.Гадяч). Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу Вєтрова Поліна Олександрівна.

Пропозиції та зауваження подавати до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконкому Гадяцької міської ради згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, державних стандартів, норм і правил. Строк подання пропозицій - 1 місяць з дня виходу оголошення.

-->