вер
15
2017

Робоча поїздка міського голови до Кабінету Міністрів України

14 вересня 2017 року міський голова В.О. Нестеренко здійснив робочу поїздку до Кабінету Міністрів України та Міністерства внутрішніх справ України, де зустрівся з Прем’єр - міністром України В.Б. Гройсманом, Міністром внутрішніх справ України А.Б. Аваковим та Міністром культури України Є.М. Нищуком. Окрім того, відбулася робоча розмова із Головою Національної поліції України С.М. Князєвим.

В ході зустрічей розглянуто ряд важливих питань щодо соціально-економічного розвитку територіальної громади нашого міста. Зокрема вирішувалися питання фінансування капітального ремонту відрізку автомобільної дороги загального користування державного значення Т-17-05 Лохвиця-Гадяч-Охтирка- КПП «Велика Писарівка», що проходить в межах міста по вулицях Полтавська, Тельмана, Лохвицька та капітального ремонту відрізку цієї ж дороги, що з’єднує м. Гадяч та м. Лохвиця. Розглянуте також питання виділення пожежного автомобіля для ДПРЧ-6 ДПРЗ-1 Гадяцького районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області та двох службових автомобілів для Гадяцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області, якими працівники поліції здійснюватимуть патрулювання на території міста.

Окрім цього з Міністром культури України Є.М. Нищуком обговорювалося питання щодо історико-культурного розвитку м. Гадяч.

-->