трав
19
2017

Рішення, приняті на двадцятій сесії міської ради сьомого скликання від 19.05.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі

м. Гадяча на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

4. Про затвердження Програми фінансової підтримки Гадяцької громадської організації «Діти інваліди та інваліди з дитинства» на 2017-2020 роки.

5. Про затвердження міської Програми місцевих стимулів для медичних працівників на 2017-2020 роки.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

7. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

8. Про делегування представників Гадяцької міської ради для роботи у складі Госпітальної ради Північного госпітального округу.

9. Про затвердження розрахунку кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2017 рік на території Гадяцької міської ради.

10. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Гадяч нерухомого майна, а саме квартири №7 та №12 по вулиці Лохвицька, 12 в м. Гадяч Полтавської області.

11. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності міста Гадяча, що підлягають приватизації шляхом викупу.

12. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Українки Лесі, вул. Садова, пров. Садовий та вул. Степаненка.

13. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Гетьманська, Чапаєва та пров. Чапаєва.

14. Про звернення депутатів Гадяцької міської ради до Прем’єр – міністра України В.Б. Гройсмана .

15. Про Порядок використання коштів виконавчим комітетом міської ради на представницькі витрати.

16. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 1017,50 кв. м. (11/12 частина від загальної площі), по площі Соборна,5, в місті Гадяч, Сарського споживчого товариства.

17. Про передачу в оренду земельної ділянки площею 1017,50 кв. м., гр. Шишко Юлії Миколаївні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,5, землі житлової та громадської забудови.

18. Про відмову в передачі в користування на умовах оренди земельної ділянки загальною площею 0,1909 га, по вулиці Гагаріна,100, в місті Гадяч, для ведення особистого селянського господарства, гр. Мізєву Дмитру Валентиновичу, Мізєвій Анжеліці Федорівні, Мізєву Вячеславу Дмитровичу, Мізєву Владиславу Дмитровичу.

19. Про внесення змін в пункт 1 рішення другого пленарного засідання 17 сесії 7 скликання міської ради від 28.02.2017 року "Про надання дозволу гр. Максименко Ірині Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для обслуговування 1/5 частини житлового будинку та господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,36, землі житлової та громадської забудови".

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Гадяцької міської ради загальною площею 0,1971 га на три землекористування, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12а - приміщення № 1, 12а-приміщення № 2, 12а-приміщення № 3, землі житлової та громадської забудови.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0120 га, з метою передачі її у власність гр. Коваленко Юлії Сергіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,32, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0035 га, з метою передачі її у власність гр. Семененку Петру Григоровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Кіндратенка,7а, землі житлової та громадської забудови.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0543 га, з метою передачі її у власність гр. Борячок Валентині Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Тітова,8, землі житлової та громадської забудови.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0303 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Шварцу Вячеславу Сергійовичу, Шварц Наталії Іванівні, Дубейку Костянтину Юрійовичу, Шварц Вікторії Вячеславівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,29/2, землі житлової та громадської забудови.

25. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки площею 0,0493 га, гр. Врубелю Андрію Богдановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Степова,44б, землі житлової та громадської забудови.

26. Про передачу в оренду строком на десять років земельної ділянки площею 0,0039 га, гр. Бенді Ганні Дмитрівані для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 14, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,44а, землі житлової та громадської забудови.

27. Про передачу в оренду терміном на три місяці земельної ділянки площею 10 га, гр. Юхименку Роману Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства, на території міста Гадяч (в районі ЗОШ № 4), землі сільськогосподарського призначення.

28. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, площею 0,0911 га, гр. Кваші Івану Яковичу, реєстраційний номер 532040004002407 від 14. 05. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (в районі авто мийки), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

29. Про надання дозволу гр. Штанько Уляні Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,3, землі житлової та громадської забудови.

30. Про надання дозволу гр. Филю Михайлу Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та ведення особистого селянського господарства (присадибна ділянка), за адресою: місто Гадяч, вулиця Вокзальна,69, землі житлової та громадської забудови.

31. Про надання дозволу гр. Білаш Ірині Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Панаса Мирного,8, землі житлової та громадської забудови.

32. Про надання дозволу гр. Галушко Віктору Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманов, 22а, землі житлової та громадської забудови.

33. Про надання дозволу гр. Мацюці Марії Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Білохи,49, землі житлової та громадської забудови.

34. Про надання дозволу гр. Білоцерківцю Володимиру Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для обслуговування нерухомого майна, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Лохвицька (біля будинку № 23б), землі житлової та громадської забудови.

-->