бер
22
2017

Рішення, прийняті на засіданні вісімнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 22.03.2017

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020 роки.

4. Про затвердження Програми підтримки діяльності самодіяльних митців, аматорських колективів та окремих виконавців м. Гадяча на 2017 рік.

5. Про затвердження Програми відшкодування частини відсоткової ставки за залученими кредитами для населення, ОСББ та ЖБК для виконання заходів з енергозбереження на 2017-2022 роки.

6. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

7. Про затвердження договору передачі прав засновника газети "Гадяч" Гадяцької міської ради Громадській організації «Сприяння розвитку територіальної громади м. Гадяч».

8. Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Гадяч, контейнерів для твердих побутових відходів, до КП «Гадяч-житло».

9. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Прокоповича в м. Гадяч Полтавської області.

10. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Воровського в м. Гадяч Полтавської області.

11. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна в м. Гадяч Полтавської області.

12. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Лохвицький в м. Гадяч Полтавської області.

13. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Щорса в м. Гадяч Полтавської області.

14. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лесі Українки в м. Гадяч Полтавської області.

15. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по пл. Піонерська в м. Гадяч Полтавської області.

16. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Кіндратенка в м. Гадяч Полтавської області.

17. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Чкалова в м. Гадяч Полтавської області.

18. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Першотравневий в м. Гадяч Полтавської області.

19. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Першотравнева в м. Гадяч Полтавської області.

20. Про звернення депутатів Гадяцької міської ради до Кабінету міністрів України щодо врегулювання питання зростання тарифів на електроенергію для потреб зовнішнього освітлення міста.

21. Про звернення депутатів Гадяцької міської ради до народного депутата України Богдана Руслана Дмитровича.

22. Про скасування рішення 11 сесії 7 скликання міської ради від 11.09.2016 року "Про внесення змін до додатку № 1 рішення 9 сесії 7 скликання міської ради від 22.06.2016 року ”Про затвердження ставок земельного податку на 2017 рік”. "

23. Про внесення змін в пункт 1 рішення другого пленарного засідання 17 сесії 7 скликання міської ради від 28.02.2017 року "Про надання дозволу ПрАТ "ПМК-171" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 2,3574 га, з метою формування кадастрового номеру для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна, 57".

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0958 га, гр. Панченку Ярославу Олеговичу, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,150, землі житлової та громадської забудови.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у власність гр. Шелих Ларисі Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,36, землі житлової та громадської забудови.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0092 га, з метою передачі її у власність, гр. Воронкову Віталію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,8, кв. 5, землі житлової та громадської забудови.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0051 га, з метою передачі її у власність гр. Безі Олександру Олексійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,8, кв. 6, землі житлової та громадської забудови.

28. Про поновлення договору оренди землі площею 0,0006 га, ФОП Шейку Олександру Івановичу терміном на один рік, реєстраційний номер 040735900315 від 04. 05. 2007 року, за адресою: місто Гадяч, на площі Миру, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – обслуговування рекламного стенду, землі житлової та громадської забудови.

29. Про поновлення договору оренди землі площею 0,0375 га, гр. Остапенку Івану Петровичу терміном на п'ять років, реєстраційний номер 532040004002047 від 17. 04. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, на по вулиці Гагаріна (біля житлового будинку № 72-а), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

30. Про поновлення договору оренди землі площею 0,0004 га, ПП "Автодормаркет" терміном на п'ять років, реєстраційний номер 040735900317 від 14. 05. 2007 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Лохвицька, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – обслуговування рекламного стенду, землі житлової та громадської забудови.

31. Про надання дозволу гр. Семененку Петру Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Кіндратенка,7-а, землі житлової та громадської забудови.

32. Про надання дозволу гр. Яреську Івану Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 17, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,18-б, землі житлової та громадської забудови.

33. Про надання дозволу гр. Євсєєву Анатолію Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Чехова,4, землі житлової та громадської забудови.

34. Про поновлення договору земельного сервітуту площею 0,0154 га, гр. Падалці Лідії Олексіївні терміном на п'ять років, укладеного 27.03.2012 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гетьманська (біля землеволодіння № 2/1), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування літньої площадки з метою здійснення підприємницької діяльності, землі житлової та громадської забудови.

35. Про надання дозволу гр. Борячок Валентині Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Тітова, 8, землі житлової та громадської забудови.

36. Про надання дозволу гр. Кулибабі Світлані Миколаївні, Кулибабі Євдокії Іванівні, Лизогуб Лесі Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ярова, 6, землі житлової та громадської забудови.

37. Про надання дозволу гр. Коваленко Юлії Сергіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,32, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

38. Про внесення змін в пункт 1 рішення 39 сесії 5 скликання міської ради від 14.10.2009 року "Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0757 га в місті Гадяч, по провулку Маяковського,12, гр. Заіченко Валентині Трохимівні".

-->