груд
21
2016

Питання, порядку денного, розглянуті на засіданні шістнадцятої сесії (друге пленарне засідання) Гадяцької міської ради сьомого скликання від 21.12.2016

1. Про бюджет міста Гадяч на 2017 рік.

2. Про Програму економічного та соціального розвитку міста Гадяч на 2017 рік.

3. Про Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі міста Гадяч на 2016-2020 роки.

5. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у місті Гадяч на 2017-2018 роки.

6. Про внесення змін до міської Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту населення міста Гадяч на 2016-2020 роки.

7. Про затвердження міської Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017 рік.

8. Про затвердження штатного розпису апарату Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік.

9. Про надання пільги орендарю Кредитній Спілці «Надія» по платі за оренду частини будівлі банно-прального комбінату на 2017 рік.

10. Про передачу з балансу МКП «Комунсервіс» необоротних активів на баланс відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

11. Про безкоштовну передачу основних засобів (тротуарів) з балансу міської ради на баланс МКП «Комунсервіс».

12. Про виділення коштів ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» з бюджету міста для виплати грошової винагороди педагогічним працівникам училища.

13. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік.

14. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2016 рік.

15. Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0296 га, із земель комунальної власності Гадяцької міської ради гр. Трачук Тетяні Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,15, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (комерційне використання), землі житлової та громадської забудови.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0606 га, з метою передачі її у власність гр. Липівцю Сергію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,122, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Филь Ользі Миколаївні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,1-б, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Литвиненко Людмилі Вікторівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,21, приміщення № 2, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу гр. Ситніку Юрію Леонідовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з метою передачі її в користування на умовах оренди строком на 10 років площею 0,1139 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вул. Л.Українки, 10 землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Горбачевській Ангеліні Якимівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (обслуговування господарської будівлі), за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,42 (біля квартири № 6), землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу ФОП Мотрич Юрію Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі з метою передачі її в оренду площею 0,00134 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Дружби, 12-а землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу гр. Оксьому Олександру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми - рекламного стенду за адресою: м. Гадяч, вул. Героїв Майдану (Малий круг).

23. Про відмову в наданні дозволу гр. Ганусу Івану Яковичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Полтавська,134-б, землі житлової та громадської забудови.

24. Про відмову в наданні дозволу ФОП Фролову Ігорю Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення торгівельного павільйону орієнтовною площею 0,0030 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Тельмана, землі житлової та громадської забудови.

25. Різне.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на шістнадцятій сесії (друге пленарне засідання) міської ради сьомого скликання 21.12.2016.

-->