трав
16
2018

Рішення, прийняті на тридцять третій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 16.05.2018 р.

1. Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

2. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Гадяцької міської ради сьомого скликання.

3. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

4. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за три місяці 2018 року.

5. Про внесення змін до міської Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2016-2018 роки.

6. Про внесення змін до міської Програми підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів, окремих виконавців м. Гадяча на 2018 рік.

7. Про організацію оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді у 2018 році.

8. Про внесення змін до міської Програми протидії та профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки в м. Гадячі на 2018 рік, затвердженої рішенням 28 сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 16 січня 2018 року.

9. Про внесення змін до Програми з благоустрою міста Гадяча на 2018-2020 роки.

10. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

11. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 рік.

12. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2018 рік.

13. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Тельмана в м. Гадяч Полтавської області.

14. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Полтавська в м. Гадяч Полтавської області.

15. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лохвицька в м. Гадяч Полтавської області.

16. Про затвердження Положень про проведення конкурсів на посади директора та фахівців комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради Полтавської області.

17. Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад шляхом приєднання.

18. Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна територіальної громади м. Гадяч.

19. Про надання дозволу гр. Мотричу Юрію Дмитровичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0182 га, із зміною цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12а.

20. Про надання дозволу ФОП Обломею Вадиму Юрійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0906 га на дві земельні ділянки, з метою передачі її в користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,13 та 13а.

21. Про продовження з 21.05.2018 року договору оренди землі площею 28,3665 га, строком на п'ять років, укладеного 21.05.2013 року між Гадяцькою міською радою та гр. Ромасенко Мариною Юріївною для ведення фермерського господарства, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Героїв Майдану (біля землеволодіння № 78).

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у власність гр. Корінтелі Ревазу Ревазовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спору, за адресою: місто Гадяч, провулок Панфілова,13, землі житлової та громадської забудови.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0600 га, з метою передачі її у власність гр. Іванюті Івану Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спору, за адресою: місто Гадяч, вулиця Красна Гірка,40, землі житлової та громадської забудови.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1400 га, з метою передачі її у власність гр. Іванюті Івану Михайловичу для ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Красна Гірка,40, землі для сільськогосподарського використання.

25. Про надання дозволу гр. Яременку Анатолію Олексійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Білохи (біля присадибної ділянки № 127), з метою встановлення тимчасової споруди, для побутового призначення, землі житлової та громадської забудови.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0537 га, на три земельні ділянки з метою передачі частини земельної ділянки в спільне користування на умовах оренди ФОП Гумбатовій Людмилі Миколаївні та Гумбатову Аділ Навруз-огли для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка, 20.

27. Про скасування Державного акту на право постійного користування землею площею 0,11 га, Гадяцького колективного підприємства "Ремпобуттехніка", серія II – ПЛ № 002764, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 32, від 04.01.1997 року, за адресою м. Гадяч, пл. Соборна (Революції),33а.

28. Про надання дозволу гр. Неділько Олександрі Володимирівні, Неділько Марії Андріївні, Заярі Кароліні Олександрівні, Недільку Андрію Леонідовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,67, землі житлової та громадської забудови.

29. Про надання дозволу гр. Денисенку Володимиру Яковичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Островського,40, землі житлової та громадської забудови.

30. Про надання дозволу гр. Білугіну Сергію Олеговичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду орієнтовною площею 0,0250 га для городництва, за адресою: місто Гадяч, провулок Сумський,48, землі для сільськогосподарського використання.

31. Про передачу в оренду терміном на п’ять місяців земельної ділянки площею 10 га, гр. Юхименку Роману Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства, на території міста Гадяч (в районі ЗОШ № 4), землі сільськогосподарського призначення.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0069 га, з метою передачі її у власність гр. Голубу Сергію Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,38, кв. 6, землі житлової та громадської забудови.

33. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража на прибудинковій території будинку №132 по вул. Полтавська гр. Поливаній Ніні Юхимівні.


Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на тридцять третій сесії міської ради сьомого скликання 16.05.2018

-->