лип
12
2018

Рішення, прийняті на тридцять п’ятій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 12.07.2018 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020роки.

3. Про внесення змін та доповнень до міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2018-2019 роки.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцької громадської організації «Діти інваліди та інваліди з дитинства» на 2017-2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми з благоустрою міста Гадяча на 2018-2020 роки.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік.

7. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2018 рік.

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка в м. Гадяч Полтавської області.

9. Про Звернення депутатів Гадяцької міської ради до Полтавської обласної державної адміністрації та Гадяцької районної державної адміністрації щодо ремонту автомобільних доріг сполучення м. Гадяча з м. Лохвиця, м. Миргород, смт. Липова Долина, смт. Опішня.

10. Про Звернення депутатів Гадяцької міської ради до приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Гадячгаз», Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0060 га, гр. Яременку Анатолію Олексійовичу, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Білохи (біля присадибної ділянки № 127) для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування – встановлення тимчасової споруди, землі житлової та громадської забудови.

12. Про надання дозволу гр. Яковцовій Ганні Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Яблуневий,7, землі житлової та громадської забудови.

13. Про надання дозволу гр. Охрімчуку Олексію Сергійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,0021 га, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування добудови до власної квартири № 1, за адресою: місто Гадяч, провулок Пролетарський,7, землі житлової та громадської забудови.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на тридцять п'ятій сесії міської ради сьомого скликання 12.07.2018

-->