черв
8
2018

Рішення, прийняті на першому пленаному засіданні тридцять четвертої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 08.06.2018 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м.Гадяча на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до міської Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми з благоустрою міста Гадяча на 2018-2020 роки.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Гадяча на 2018 рік.

7. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2018 рік.

8. Про виділення частини приміщення закладу дошкільної освіти «Веснянка» Гадяцької міської ради, який знаходиться за адресою: м. Гадяч, вул. Шевченка,10 загальною площею 134 м.кв. для розміщення та створення належних умов функціонування комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради.

9. Про визнання таким, що не підлягає використанню звіт про незалежну оцінку майна - нежитлового приміщення за адресою м. Гадяч вул.Полтавська, 43.

10. Про внесення змін до рішення першої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 05.11.2015 «Про умови оплати праці».

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0055 га, із зміною цільового призначення земельної ділянки, із земель переданих для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, гр. Канівцю Віктору Васильовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,15/1, землі житлової та громадської забудови.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,0226 га на дві земельні ділянки ФОП Яківцю Віталію Петровичу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12г, землі житлової та громадської забудови.

13. Про надання дозволу гр. Зубаревич Ірині Михайлівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок 2-й Польовий,5а, землі житлової та громадської забудови.

14. Про надання дозволу гр. Андрусю Володимиру Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,30, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

15. Про надання дозволу гр. Галушці Івану Васильовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,30, кв. 2, землі житлової та громадської забудови.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у власність гр. Литовці Руслану Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Чехова,6, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Ющенку Олегу Михайловичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Котляревського,14, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Гузій Марині Ігорівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для городництва, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Набережна Груні (біля землеволодіння № 97а), землі для сільськогосподарського використання.

19. Про надання дозволу гр. Радченку Валерію Миколайовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,137, землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Лавдирю Євгенію Миколайовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою формування земельної ділянки, адресою: місто Гадяч, по вулиці Ентузіастів,23, землі житлової та громадської забудови.

21. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0510 га, гр. Шпірні Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,96, землі для сільськогосподарського використання.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на першому пленарному засіданні тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання 08.06.2018

-->